Laden Evenementen

Laatste ontwikkelingen personenschade

Tijdens deze actualiteitencursus word je aan de hand van recente jurisprudentie en actuele thema’s bijgepraat over de laatste ontwikkelingen op het gebied van personenschade.
Met deze cursus ben je in één keer weer helemaal up-to-date. Zo werk je optimaal aan je eigen ontwikkeling als professional.

De bijeenkomst bestaat uit drie delen. Allereerst staat de docent stil bij de belangrijkste arresten van de Hoge Raad en de relevantie hiervan voor de dagelijkse praktijk. Tijdens het tweede deel worden de ontwikkelingen besproken op een aantal actuele thema’s. Tijdens het derde deel komt de lagere rechtspraak voor de dagelijkse praktijk aan de orde.

Aanmelden:
Let op. De code KASOSR voor 50% korting moet direct bij inschrijving genoemd worden in het opmerkingenveld. Het is niet mogelijk om de code later te verwerken. Aanmelden via deze link