Korting op Rechtsorde incl. GenIA-L
In samenwerking met de Praktizijns-Sociëteit ondersteunt Rechtsorde (onderdeel van Sdu) de sociale advocatuur. Gezamenlijk maken we het mogelijk voor sociaal advocaten om tegen gunstige en daarmee haalbare voorwaarden toegang te krijgen tot Rechtsorde met daarin onder andere de collectie van de Praktizijnsbibliotheek en een hoop andere voordelen zoals AI-assistent GenIA-L. Door de samenwerking met de Praktizijns-Sociëteit kost een account voor één gebruiker € 300,- per jaar. Dit is inclusief alle openbare bronnen, collectie van de Praktizijnsbibliotheek, AI-assistent GenIA-L, slimme zoektechnologie en andere handige functionaliteiten.
Alle voordelen van Rechtsorde op een rij
Als sociaal advocaat biedt Rechtsorde u de volgende voordelen:
- Eén zoekschil voor alle relevante openbare bronnen (waaronder rechtspraak.nl, overheid.nl, wetten.nl).
- Collectie van Praktizijnsbibliotheek doorzoekbaar via dezelfde omgeving als waarin openbare bronnen gevonden kunnen worden.
- AI-assistent GenIA-L: waardevolle combinatie tussen Generative AI en betrouwbare juridische bronnen.
- Slim jurisprudentie zoeken met behulp van A.I. door middel van inbegrepen koppeling met Bluetick-technologie
- Handige functionaliteiten als attenderingen op nieuwe uitspraken en wetgeving en leeslijsten om documenten te bewaren
Vraag nu een online demo aan
De VSAN is er voor de sociale advocatuur
De VSAN fungeert als spreekbuis van sociaal advocaten bij media en politiek en behartigt hun belangen bij ketenpartners als de NOvA, de Raad voor Rechtsbijstand, het ministerie van justitie. De VSAN heeft de afgelopen jaren actief gelobbyd bij de politiek voor een noodzakelijke verhoging van vergoedingen en kaartte misstanden Lees meer
Advertentie